FOTOT/ Ilir Meta “e djeg” me Klajda Gjoshën në Korçë…

Kryeparlamentari dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta, ka marrë pjesë në festën e organizuar për anëtarët dhe simpatizantët e kësaj partie në Korçë.

Bashkë me të ka qenë edhe ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha dhe deputeti i zonës, Pirro Kapurani.

Me këtë rast ata nuk kanë rezistuar dot, dhe ia kanë marrë një valleje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/meta-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/meta-1-1.jpg","attachment_id":"606036"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/meta-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/meta-5.jpg","attachment_id":"606035"}]

18 komente në “FOTOT/ Ilir Meta “e djeg” me Klajda Gjoshën në Korçë…”

 1. NjeQytetarOptimist says:

  Hani pini e kendoni sa te jete Lala Gjoni.. O Flori, coji nje pjat nga ai ahengu atij plakut tropojan qe News24 nxorri nga fshati I Shkodres.. Heh vella, leri dum dumet dhe vish opingat se ne ate fshat jane te internuarr dhe jo njerez te lire..

 2. ben says:

  Festojne vjedhjet e mbara te te gjithe vitit.Likja e plotesoje targetin,shkoj me para te thata, tek 600 milion euro.

 3. Emiljano says:

  5 perqind festojne 95 perqind hidherojne.e verteta e hidhur e popullit shqiptar

 4. jani says:

  Vodhe i q.ve motren degjenerove nje vend te tere hedh dhe valle. Ben dhe interesantin per koalicion
  Fajin e ka berisha dje ai gojeshtrembri dritan prifti qe te beri pjese te atij koalicioni se ti kishe dale nga loja tani o like floriri.

 5. maximus says:

  kerce o qen kerce, ke fat se ke lindur ne shqiperi se te kishe lindur ne usa apo ne be, tani do haje qull ne biruce.

 6. perkthyesi says:

  Pa asnje lloj dyshimi qe Shqiperia do ndjehej ndryshe, ne se dinosauri i korrupsionit, Ilir Meta do te ishte ne qeli!

 7. Ashtu o posi! says:

  Pse mos kercejne keta?Pune kane,pushtet kane,para kane.Gjermani s’i trazon…Ohoho…!

 8. vlora.vlora says:

  hani dhe pini kriminela me leket e popullit,nuk do kete fytyre me te urryer se legeni meta

 9. Lennard says:

  Ma merr mendja se aty e ka pas qafe ,bashke me te shoqen qe ka dosje te hapur.

 10. Patriot,..... says:

  Dridhe like dridhe madje edhe me lesh fabrike ,ke vajtur nga FAVINA dhe ke marre valixhen e radhes ,,e lum vatan ne doren e kujt ke rene !!!!!!!!!!!

 11. grer says:

  Prsh dhe gezuar!
  Me vjen keq, por kam se paku dy vjet, qe kurbie fjala per LSI, te gjithe nga kryetari deri tek anetari i thejshte i quajne hajdut profesionist! Qefin e kane te vjedhin me ane te buxhetit te shtetit, dmth te nderrmarjeve, institucioneve, etj.
  Me e bukura eshte se keta kreret drejtues vjedhin edhe vete anetaret hajdut! I mbajne goxha part nga rroga, kur ata i fusin ne pune me teseren e LSI! Qenje me te shemtuara e pa dinjtet nuk gjen ne planet! Por.. edhe i cfajsoj, mungesa e punesimit, varferia te detyron te beshe such deal! Dhe.. kjoi bene anetaret me hadut akoma! Nese do te mallkosh njeri, qe te mos ndejhet rehat me punen dhe djrsen e tij, thuaj te beht anetar i LSI, ku 30% e rroges nuk dihet ku shkon! Gjithsesi edhe per keta gezuar dhe 2017 dhe ishalla perfitojne edhe keta nga ngritja e rroges!

 12. Makabritet says:

  O Perendi cmban ky vend!

 13. Fshatari says:

  E kush tha se hajdutet nuk dine te kercejne?

 14. vlonjati says:

  a pi se te erdhi radha like

 15. i-i says:

  Mesazhi është ‘ të ma rruani lartë e poshtë se smë bëni dot gjë’.
  E lanë popullin fukara në kockë e pa bukë e tani e mashtrojnë me ndonjë thes miell e ndonjé 5mij leksh.
  Si Puna e kafshëve qé gënjehen me biskota.
  Këta jané bërë zotët dhe perënditë e Shqipërisë dhe njerëzit besojnë në këtë ‘fe’.
  Sa për drejtêsi, harrojeni. Këta kanë pasur të paktën 10 vjetë që të fshehin çdo gjë , të fshijnë çdo rekord dhe tani rezultojnë 100% të pastër si perënditë.

 16. Zamo says:

  Ilir meta dogji dhe vodhi shqiprin ju gazetaruc I Beni reklam.kaq te shpifur jeni

 17. Vita e Nastes pe Kolkondasi says:

  Ilir, o flori, rrofsh ti dhe LSi, me qetesi dhe dashuri, gezuar vitin e ri.

 18. korcari says:

  Edhe me e keqja eshte sepse po hedhin valle[jo ne goj te ujkut]por ne hotelin grand te ilirit me shoke,si kapurani na zapja,qe mori shkollen e larte pa bere te mesmen.Te rroni o shqiptare ti kujtoni,keta qe na duan te miren,si iliri i floririt nga skrapari[vetem per raki me kocifoz njihet]skraparin edhe per teqe,ilir eshte bektashi me baba mondin,1.60 eshte por e ka 2m trupin.Defrehuni o katundare sic e thote edhe komentuesi me lart[hani qini edhe kendoni]me falni,sa te rroje persefoni?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *