FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!

Ambasadori grek në Brazil u zhduk të hënën në mbrëmje për t’u gjetur i vdekur të enjten.

Ai u gjet i pajetë në një makinë të djegur, poshtë një ure në Rio de Janeiro/

Pas hetimeve fillestare, policia deklaron se ka gjetur motivin e vrasjes.

Kyriakos Amiridis, ambasadori 59-vjeçar gjeti gruan e tij braziliane duke bërë seks me një tjetër.

Pas sherrit që bënë me njëri-tjetrin, ai i tha se po dilte, por nuk u kthye më.

Policia po merr në pyetje gruan për të rënë në gjurmët e autorit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-377-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-377.jpg","attachment_id":"606186"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-355-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-355.jpg","attachment_id":"606187"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-317-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-317.jpg","attachment_id":"606188"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-264-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-264.jpg","attachment_id":"606189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-393-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-393.jpg","attachment_id":"606184"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-392-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-392.jpg","attachment_id":"606185"}]

13 komente në “FOTOT/ Zbulohet arsyeja: Pse u vra ambasadori grek në Brazil!”

 1. Lifi says:

  Qe eshte qerrata si shumica e grekeve e mesuam. Ama arsyen pse e vrane, jo.

  1. !!! says:

   Kujt i rruhet se ç’a bejne greket!

 2. ali vlora says:

  Po pse more imjere ngopen braziljanja nga ty 59 vjec . Ato imoralitetin ekan si buke me djath. Keqardhje qe ke qene dhe diplomat .ngushellime njerezve te tu te dashur. Sinqerisht..

  1. e verteta says:

   Gruaja e ambasadorit grek eshte transeksual.

 3. ALBAN DEGA says:

  I SHKRETI…. PASKA SHKUE PER LESH
  P…. JESHKE!

  1. Edkari says:

   Budallai nuk ka dit me zgedh,tropojane e nga katundi Dege duhej ta kish marre e do bonte kokrren e qejfit.
   Kam rastis me nje te tille qe me bente telef o shokeni,telef fare.Ishte mbesa nje ish gjygjtari.

   1. ALBAN DEGA says:

    GABIM FATAL TI … ARI I EDIT… INCEST

    Paste shkue me kusheriren tende te pare… Ai gjyqtari ka pase nje djall jashte martese.
    Gabim fatal ti … ari i Edit… Incest, domethene flligshti ne gjak !

 4. arpicioti says:

  corrnuto,qerrata

 5. Fjala shqipe says:

  BBC nuk tregoj shkakun ndersa “Tema” si gazete e “besuesheme” jepe hollesira sikur ka qene ne vendngjarje

 6. Artan says:

  Ky do kete qene pede si turkofagu,nuk ia ka leruar mire aren brazilianes.pune grekesh,edhe ate punen qyl e duan t’ia bejne te tjeret gruas.

 7. Kollodoku says:

  Me siguri ka qene shqiptar. Se kto grate e grekve ate mikun nga shqiptar e dun dhume. Per ambasodorin nuk di gjo. Ndoshta i ka pas pare borxh ndonjerit. Vari k..

 8. miri says:

  artane spo na thua sa km ka.. i ka vajtur motrave dhe fisit ne evrope per kete duhet te japesh zhevap cte duhet te tjerat

 9. A_B says:

  Grekët e kane tradite te vjeter bithkirllikun, gjer sa nderrojne jete hurin nga prapa, nuk i ndahen. Normale qe ajo do shkoje me tjetrin se grekët bejne hyzmet grave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *