Ku do të kandidojë Rama, në zgjedhjet e ardhshme?

ramaKryeministri Edi Rama në konferencën e tij të fundvitit, ka folur edhe për zgjedhjet e ardhshme.

Ai tha se nuk ka asnjë dyshim se kush do t’i fitojë zgjedhjet, ndërsa konfirmoi se do të kandidojë sërish në Vlorë, në zgjedhjet e ardhshme.

As ju nuk dyshoni se kush do t’i fitojë zgjedhjet e ardhshme sikurse nuk dyshoj as unë.

A keni parë ju ndonjë, apo keni lexuar për ndonjë që ikën nga Vlora nëse ka një lidhje me Vlorën?

Unë nuk njoh ndonjë.

Kush ka lidhje me Vlorën, nuk e harron dot asnjëherë.

Edhe kur spostohet për të jetuar në Tiranë, si ime më, asnjëherë nuk i shkon mendja që është nga Tirana apo Vlora vjen pas Tiranës.

Vlora është gjithmonë e para”, tha Rama.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ku do të kandidojë Rama, në zgjedhjet e ardhshme?”

  1. Moisi Golemi says:

    Kandido ne Durres dhe hiq Dakon, se po e merr lumi ate qytet, me shijen fshatareske dhe anti-estetike te Vangjos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *