Skënderbeu njofton afrimin e bujshëm të Ergys Kaçes, por…

kacePrej disa ditësh po flitet me të madhe për transferimin e Ergys Kaçes te Skënderbeu.

Duket një lëvizje e bujshme, por menxheri i lojtarit ka përgënjeshtruar çdo gjë, duke e quajtur një mashtrim këtë gjë.

Drini Caushi është shprehur për Sport Ekspres se:

‘Kaçe te Skënderbeu? Mashtrim, nuk ka asnjë gjë të vërtetë te ky lajm. As që kemi biseduar me Skënderbeun, nuk e dimë nga dalin këto lajme. Kaçe po stërvitet me Paokun dhe klubi e ka në planet e së ardhmes’.

Por gjithashtu Caushi zbulon edhe një prapaskenë shumë të bujshme:

‘Kemi marrë vetëm një ofertë zyrtare, nga Kukësi, në zyrën e presidentit Safet Gjici, por e kemi refuzuar me mirësjellje, sepse Kaçe nuk vjen në Shqipëri’.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Skënderbeu njofton afrimin e bujshëm të Ergys Kaçes, por…”

 1. adi says:

  Sido qe te jete lajmi , real apo i rreme, Mire do te ishte , te niste revolucionin e kthimit te yjeve te futbollit shqiptar ne Shqiperi. Kjo do te forconte automatikisht super ligen shqiptare edhe rrjedhimisht, kombtarja do te fuqizohet edhe me shume. Me mire te kampionet e Shqiperise sesa as rezervat ne Greqi.

 2. adi says:

  TEMA PERPIQU TI PUBLIKOSH ATO QE SHKRUAJ UNE, MOS ME BENI TA COJ TEMEN FAIT… URIME PER 2017

 3. adi says:

  ME SE FUNDI . BRAVO 🙂 urime per 2017

 4. Ledio says:

  Qendroni shqiptar aty ky jeni edhe mos bini pre e mashtruesve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *