Dhunonte gruan dhe të birin 4 vjeç, prangoset babai dhunues në Fier

dhuneNjë 31-vjeçar është arrestuar në Fier pasi dhunonte gruan dhe djalin e mitur.

Brunavil V., 31 vjeç, u arrestua nga policia e Fierit mmbrëmjen e djeshme.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi dyshohet se në vazhdimësi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases V.V, 31 vjeçe, dhe sipas kallëzimit të saj, ai ka ushtruar dhunë edhe ndaj djalit të tyre të mitur 4 vjeçar.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier p

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *