Dhurata speciale për Vitin e Ri, Kryeprokurori Llalla bëhet me djalin e dytë

llalla-makine-1_1483184395-7169360Dhuratë speciale për Kryeprokurorin Adriatik Llalla në ditën e fundit të vitit.

Vjen në jetë fëmija i tretë i Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë z. Adriatik Llalla.

Dritare.net ka mësuar se djali i sapolindur gëzon shëndet të mirë së bashku me nënën e tij.

Kryeprokurori Llalla ka dhe dy fëmijë të tjerë më të mëdhenj Enin 18 vjeç dhe djalin 14, siç duket i ka gëzuar pa masë ardhja në jetë e vëllait të tyre më të vogël.

Ky është lajmi më i bukur që familja Llalla mund të merrte  pikërisht në 31, ditën e ndërrimit të viteve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *