VIDEO/ Pronari seks të egër me shitësen, por…(16+)

seksGjithë çudirat vijnë nga Kina!

Kjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë së një dyqani, por nuk dihet autori i publikimit.

Pronari i dyqanit shihet duke bërë seks me shitësen.

Por një klient u ndërpret ‘punën’.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Pronari seks të egër me shitësen, por…(16+)”

  1. Kapedani says:

    Aha haaa seks te eger me shitesen,me seks te egere skam pare kurre .Lapsaxhi debil .Po ku e shikon seksin e eger ti mor palle.2 minuta e gjysem eshte video dhe bolja do 1 minutë ti gjeje vrimen ,po pastaj aman fillon nje egeresi e pa pare sa qe shitesen per pak e zuri gjumi.
    Mire thone si me t’qi kinezi mo.
    Mero te qifsha trute ty edhe ketyre lapsaxhinjve qe ke mbledh mbas vetes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *