FOTOT/ Ku e kaloi Erion Veliaj, ndërrimin e viteve?

Kryebashkiaku Erion Veliaj një pjesë të festës së ndërrimit të viteve, e kaloi me zjarrëfikësit.

Këtë gjë e tregojnë edhe këto foto të postuara nga ai.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj-2.jpg","attachment_id":"606742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj-1.jpg","attachment_id":"606741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/veliaj.jpg","attachment_id":"606740"}]

1 komente në “FOTOT/ Ku e kaloi Erion Veliaj, ndërrimin e viteve?”

  1. eros says:

    Oh zot, Erioni ka filluar te kete nje si nur seksi turqish tashme, nga ato babit erotik turq gjithe lesh dhe shkopinj masiv qe i bien me dore ne xhamster. Jane pak a shume meshkujt me hot qe ekzistojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *