Kush është shqiptari që u kap me 3,5 mln euro drogë në Milano

alvanozNjë 29­ vjeçar shqiptar ka rënë në pranga nga policia italiane pasi në mjetin e tij tip “Jeep Grand Cherokee” u gjetën 35 kg e 43 gr kokainë.

I arrestuari është Asllan Luka, i cili është shfaqur nervoz gjatë kontrollit rutinë të nga policia.

Nëse droga do të hidhej në treg do të kapte vlerën e rreth 3.5 milionë euro. Makina me të cilën po udhëtonte Asllan Luka rezulton në emër të një gruaje rumune, me banim në Milano.

Mjeti sëbashku me 1.700 euro dhe 2 celularë janë sekuestruar nga policia italiane.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Kush është shqiptari që u kap me 3,5 mln euro drogë në Milano”

  1. krimineli says:

    Rajmond-a vlonjtja ku je ,hajde shpejt nje like djalit “patriot” ,nderit te kombit , (se mos harrosh ti besh nje vizite atje ne karantine) ke ndonje “koment” . Nje bie mijera ngrihen, “patriotet” e shqipes hallall buka kallamoqe . Djali mos harroje te na beje ate shqipen me dy duart se na ngazellen fort na frymezon e na jep force per “arritje” te tjera ne fushen e kultivimit , te prodhimit dhe te eksportit te prodhimeve “bujqesore” te rendimenteve te larta te kanab-hash-coca-cola, specialitet i albanistanit .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *