Fotomontazhi i radhës i Berishës: Rama duke punuar në arat me kanabis…!

BerishaEdhe kur nuk ka lajme ai i riprodhon, i krijon madje dhe i është futur përpos aktrimit dhe zejes së fotomontazhit. Vetëm e vetëm që të jetë prezent çdo ditë ne rrjetet sociale.

Këtë radhë Berisha nuk ka zgjedhur të mashtrojë qytetarët me ara me kanabis që impostohen nga shekulli i 20-të apo Turqia, Kazakistani e Rusia.

Kështu, ish- kryeministri Sali Berisha vijon të thumbojë, por edhe të ironizojë kreun e ekzekutivit Edi Rama, duke qënë se nuk gjen asgjë për të goditur.

Berisha publikon një foto në rrjetet sociale, më konkretisht fotomontazh i Edi Ramës duke punuar në tokat e mbjella me kanabis.

“Punë ka plot por, na mungojnë specialistë si ky!”, shkruan Berisha.

Kur nuk ke punë, luaj derën kanë thënë të moçmit, veçse pa shkaktuar dëme.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Fotomontazhi i radhës i Berishës: Rama duke punuar në arat me kanabis…!”

 1. Ata votojne mosndeshkimin e tyre says:

  Shume e bukur.Me pelqen shume kjo foto.


  Ne fund te fundit ketu trgohet realiteti.Kur Rama ishte ne opozite cfare beri te luftonte Lazaratin?


  populli I dha voten Rames jo ta shnderronte Shqiperine ne Lazarat.Ne kohen e kriminelit Sali vetem Lazarati ishte problem, tani gjithe Shqiperia.dhe kjo se ne shqiperi ekonomia ka ecur me mire se gjermania dhe shqiptaret kane aq shume vende pune sa vetem ata qe lene greqine ikin refugjate….

 2. Fatosi-kosove says:

  Shqiptaret jane i vetmi popull qe kishte fatin qe te udhehiqej per 25 vjet nga nje bishe qe tash eshte bere edhe “fotoreporter” ku nga zyrat e SHQUP-it merret vetem me lozen e Rames,çfar tragjedie kane kaluar shqiptaret po e vertetojn vetem tash tre vjet pas rrezimit te sali berishes nga qeveria,pra sidoqoft pas çdo trishtimi mund te kemi edhe pak gezim dhe gezimin shqiptartet do ta shijojne kur ky katil qe nuk ka turp as frike nuk do jete me i lire por ne biruce ku sdo ta dije as vete se ku eshte dhe çfar prodhon Lazarati.

 3. shoku says:

  Te mbifte hashashi ne tru o sale (hale) e pjethte mendjen o i shkrete

 4. kasem gahinja says:

  prodhimi,shperndarja e dokumentave,fotove te fallsifikuara me qellime te caktuara,qe cenojne iazhin,dinjitetin e personit,cilido qofte ky,a nuk perbenveper,apo kundravajtje penale?kam degjuar se fatos nano ,paa disa vitesh ka fituar ca para nga nje gazete prestigjioze italiane.keshtu u vihet kpak pusetave te halese sali karaxhic.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *