FOTOT/ Sheh veten nudo në rrjet, dhe një njoftim…prostitucioni

Një grua në Britaninë e Madhe është shokuar kur ka hapur FB e saj.

Në profil ajo pa dy foto të saj totalisht e zhveshur, mbi një kalë.

Alison Ramsden zbuloi më pas se fotot ishin publikuar nga fqinja e saj Erika Benedikta pas një zënke mes fqinjësh.

46-vjeçarja e denoncoi më pas fqinjen e cila është e ndaluar t’i afrohet shtëpisë së Ramsden dhe do të kryejë disa orë pune të papaguar në lagje, si formë ndëshkimi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-13.jpg","attachment_id":"607618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-14.jpg","attachment_id":"607617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-14.jpg","attachment_id":"607616"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-15.jpg","attachment_id":"607615"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-16.jpg","attachment_id":"607614"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *