Greqi, vdes nga uria gruaja nga Saranda, gjendet pas 18 ditësh

policia-696x391Një ngjarje që na çon mijëra vjet prapa në kohë është shënuar në qendrën e Athinës.

Një 47-vjeçare nga Saranda, e cila jetonte në Greqi prej më shumë se 20 vjetësh është gjetur e vdekur në banesën ku jetonte në Shën Nikolla të Athinës.

Ajo që vërtetë shokon në këtë ngjarje është përfundimi i ekspertizës mjeko-ligjore, e cila ka arritur në përfundimin se shkaku i vdekjes ishte mosushqyerja.

Gruaja 47-vjeçare vuante kohën e fundit nga depresioni i rëndë, shkaktuar kjo nga  mungesa e punës dhe kushtet e rënda ekonomike ku jetonte.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “Greqi, vdes nga uria gruaja nga Saranda, gjendet pas 18 ditësh”

 1. Skerdilajd says:

  po keta policet britanike ne foto cfare lidhje kane?

  1. Devolli says:

   Gazetarë dhe redaktor panxharë.

  2. Devolli says:

   Gazetarë dhe redaktor panxharë.

  3. Devolli says:

   Gazetarë dhe redaktor panxharë.

 2. corape kuqi says:

  Gjynah. Losrat e te pasurve per tu pasuruar. Reforma kapitaliste. Pasoja varferia. Vdekje. Luftra, uri e depresione

 3. katnar tirone safi says:

  o njerez edhe pse kemi politike cnjerzore me shqipni mos ju vi zor te ktheheni ne shqipri lur ngeleni pa pune..ah jete e poshter..ngushllime familjes..ed rama…sali berisha…ilir meta mos pafshi i dite te bardhe me jeten ejuj..ket mallkim e keni me gjithe shpirt

 4. qipro says:

  ska polic gruqia i mer borxh si gjithe gjonat e tjera..shtet vari k….in

 5. Agroni says:

  Në shtetin me te varfer te botes vdes urinë por nuk kuptoj me mijëra shqiptarë që drejtohen pa mend e kalim drejt shtetit me te degjeneruar te varfer e reaksionit si greqia dhe nuk mundin te bejne dicka ne atdheun e shqiponjave ku politikanët detyrojnë njerzit te ikin

  1. miri says:

   agrone pse je kaqe bajge nga mendja se jane pu..a fisi juj e ka fajin kjo FATEKEQSIA.

 6. shqip says:

  nje pjese shqiptaresh qe jetojne neper bote dhe kane ngelur ne pike te hallit dhe vetem,,, pranojne te vdesin per buken e gojes ne mergim , dhe nuk pranojn te kthehen ne shqipri, me mir te vdes per buk se sa te kthehen dhe ta hane kafshet ,

 7. nje ish myslyman says:

  Po ishte e semure psiqike , more idioter . As ne Afganistan apo ne tribute afrikane , nuk vdes njeri per te ngrene , e jo me , ne Evrope . Shfrytezoni çdo idiotesi , si injorante qe jini , vetem, per te share grekun , Turq te ndyre .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *