VIDEO/ Një seancë e frikshme ekzorcizmi

ekzoKjo video tregon momentin kur një femër mendohet se është pushtuar nga djalli.

Ajo shtrihet përdhe duke ulëritur.

Familja e saj thërret një prift për të kryer ekzorcizëm.

Video është filmuar në Amerikën e Jugut, megjithëse nuk dihet vendndodhja e saktë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Një seancë e frikshme ekzorcizmi”

  1. Xboom says:

    Ju dhjevsha kryqin dhe fenë tuaj mesjetare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *