VIDEO/ Një seancë e frikshme ekzorcizmi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ekzoKjo video tregon momentin kur një femër mendohet se është pushtuar nga djalli.

Ajo shtrihet përdhe duke ulëritur.

Familja e saj thërret një prift për të kryer ekzorcizëm.

Video është filmuar në Amerikën e Jugut, megjithëse nuk dihet vendndodhja e saktë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ Një seancë e frikshme ekzorcizmi”

  1. Xboom says:

    Ju dhjevsha kryqin dhe fenë tuaj mesjetare.

Lini një Përgjigje te Xboom Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *