VIDEO/ Tradhton gruan, rrihet nga ajo, vjehrra dhe…dashnorja

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ddKjo video tregon momentin kur një femër bashkë me të ëmën, kap burrin  me dashnoren.

Ata ishin në momente intime kur u kapn “gafil”.

Gruaja dhe nëna e saj nisën të sulmojnë burrin tradhtar, por atyre iu bashkua edhe dashnorja.

“Ti më the që ishte beqar, maskara”, i thotë ajo dhe e godet.

Ngjarja ka ndodhur në provincën Fujian në Kinë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *