FOTOT/ 10 femrat më seksi në botë, për vitin 2016

Këto janë cilësuar si femrat më seksi në botë për vitin që po lëmë pas.

Modele, aktore dhe gra futbollistësh, ja kush janë ato:

1.Alice Campello, nusja e futbollistit Morata

2. Modelja Emily Ratajkowski

3. Modelja Devin Brugman

4. Modelja Belen Rodriguez

5. Kim Kardashian

6. Erjona Sulejmani, nusja e futbollistit Dzemaili

7. Modelja Mariana Rodriguez

8. Modelja Gigi Hadid

9. Modelja Viki Varga, nusja e futbollistit Pellè

10. Aktorja Jennifer Lawrence

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-37-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-37.jpg","attachment_id":"608257"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-33.jpg","attachment_id":"608258"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-33.jpg","attachment_id":"608259"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-33.jpg","attachment_id":"608260"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-30-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-30.jpg","attachment_id":"608261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-24.jpg","attachment_id":"608262"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-21.jpg","attachment_id":"608263"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-14.jpg","attachment_id":"608264"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-12.jpg","attachment_id":"608265"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-10.jpg","attachment_id":"608266"}]

2 komente në “FOTOT/ 10 femrat më seksi në botë, për vitin 2016”

  1. DinPak says:

    Nga kush eshte bere kjo renditje, nga stafi i TemA-s?

  2. The Punisher says:

    Ah ju marrte muti shalet. Ne te njejten liste me Gigi Hadid dhe Jennifer Lawrence, fusni ate sharrabajken e Dzemajlit ?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *