FOTOT/ Diktatori “ndjell” turistët me stjuardesa seksi

Koreja e Veriut ka menduar një mënyrë aspak të zakontë për vendin, në mënyrë që të tërheqë turistë të rinj në 2017.

Diktatori Kim Jong Un ka urdhëruar disa reklama ku stjuardesat shfaqen më seksi se zakonisht.

Ai ka zgjedhur stjuardesat më seksi të cilat kanë veshur minifunde, kur tradicionalisht veshin funde poshtë gjurit.

A do funksionojë kjo strategji e diktatorit?

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1.png","attachment_id":608583},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-43-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-43.jpg","attachment_id":608584},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-42.jpg","attachment_id":608585},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4.png","attachment_id":608586},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-40-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-40.jpg","attachment_id":608587},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-34.jpg","attachment_id":608588},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-30-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-30.jpg","attachment_id":608589}]

2 komente në “FOTOT/ Diktatori “ndjell” turistët me stjuardesa seksi”

  1. i cudituri says:

    Hani mut hani 😛
    Antikomunizmi eshte virtyt i maskarenjve!

  2. ..... says:

    KRYEARTIKULLI ME IDJOTqe kam lexuar ne jeten time , po pse o gazetar a gazetare çfar je ti , di gje ti qe te hipi njeri ne kte bot ne avjon vetem per per te par stjuardesat , tashme e kemi mar vesh se jeni ber bajat me kte prapagand muti dhe te shpifur kunder kores verut dhe komunizmit , po mos arrini deri aty sa te beheni qesharak me kte gjykim o njerz , o intelrktual me dipllom te bler, o lepirsat e bythes te sistemit qe jetojm sot , kte moral benit dhe ne kohen e PPSHse ju per 50 vjet dhe sot ja faturoni te tera te kqiat ENVERIT , jo mer jo jeni leprsa bythe per çdo sistem qe ju ze rrugen , mos hani mender mut kot , koreanet jan si jan jan me me dinjitet se ne qe vetem pordhet na kan mbetur ne kte bot , jan te mbrojtur 100 per 100 , jan me te shkolluar dhe me me moral se ne , kur nuk ankohen vete KOREANET per politiken qe ndjek shteti vet , çfar mutin keni ju o njerez , kush ju kekon ju mbrojtie ne kte bot qe dhe vendin tuaj e keni kthyer per turp kto 25 vjet demokraci , shikoni mer bythen tuj se ne periferi te qyteteve po jetojn njerzit si ne mesjet si kafshet , ne nuk ka ku na kap qeni bejm moral per boten kjo esht per te ven vertet duart ne kak siç thot BEHAR MERA .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *