FOTOT/ Jeta e një prostitute dhe dëshirat e pazakonta të klientëve

Si është jeta e një prostitute dhe çfare dëshirash kanë klientët e tyre?

Tre femra britanike janë përpjekur të shpjegojnë se si është të punosh prostitutë.

53-vjeçarja Kath, vajza e saj 28-vjeçare Jenni dhe një punonjëse e quajtur Ellie, 22  vjeç, kanë folur për mediat britanike rreth dëshirave të çuditshme të klientëve.

Ato punojnë ‘zyrtarisht’ në një qendër masazhesh, por në fakt ofrojnë më shumë se sa një masazh i thjeshtë.

“Autoritetet këtu në Sheffield mbyllin njërin sy në këmbim të parave që ne të zhvillojmë këtë biznes”, thotë pronarja e qendrës, që ka si synim në të ardhmen të zhvillojë një “bordello lëvizëse”, nëse ia lejojnë.

Treshja ka shpjeguar punën e tyre, cila është shpesh e mërzitshme, por ka edhe raste që të jep kënaqësi.

“Ndonjëherë bëhet interesante, por në shumë raste mezi presim të mbarojmë punë dhe të shkojmë në shtëpi të shohim serialin tonë të preferuar”, thotë Ellie.

Cilat janë dëshirat seksuale të klientëve?

“Oh, nga më të çuditshmet. Thuajse askush nuk dëshiron të bëjë seks normal, por kanë kërkesat e tyre, me të cilat tashmë jemi mësuar. Ka meshkuj që kërkojnë të lyhen me krem pastiçeria gjatë seksit, apo të veshin të brendshme femrash. Ka të tjerë që kanë qejf të komandohen dhe të lidhen. Dëshirat e tyre fetish janë të pafundme”, thotë pronarja e qendrës.

“Gjithmonë më ka pëlqyer seksi i hapur dhe nuk ndjehem aspak fajtore për atë që bëj”, thotë 22-vjeçarja Ellie.

“Shpesh vijnë djem të rinj që kur i sheh mendon: Çfarë djali! Por kur zhvishen, i sheh se kanë poshtë të brendshmet e mamasë së tyre. Atëherë mendon: Epo mirë, le t’i futemi punës”, shton 53-vjeçarja Kath./TemA

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-32.jpg","attachment_id":608176},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-29.jpg","attachment_id":608177},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-28.jpg","attachment_id":608178},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-28.jpg","attachment_id":608179},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-25.jpg","attachment_id":608180}]

7 komente në “FOTOT/ Jeta e një prostitute dhe dëshirat e pazakonta të klientëve”

 1. koqe katnari says:

  Ah me det Ah Me det dhe kur Anglezi te ben Moral pastaj hahahahah.

 2. Nuk keni ma cka me u marre tjeter vetem me prostetuta ju te Temes..?

 3. mzati says:

  amon mer ku e paskeni gjet kte…deshirat me kte me idhon paret qe te iki joe bo nai gjo..myyyyyyyyy

 4. Sahadija e Xenit says:

  Iiiiiiiuuuuu !!!! NONE FUCKABLE

 5. trojani says:

  Qe te te shty nevoja te vesh tek keto baxhellat, duhet te jesh shume i deshperuar nga jeta.zoti na ndihmofte dhe nuk bie ne kete batak…

 6. trojani says:

  Qe te te shty nevoja te vesh tek keto baxhellat, duhet te jesh shume i deshperuar nga jeta.zoti na ndihmofte dhe nuk bie ne kete batak…

 7. Bobi says:

  Nuk kuptojne ca shijesh paskan anglezet,te paguashe per te shkuare me keto lopat eshte cmenduri,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *