VIDEO që trondit Amerikën: Polici përplas për tokë adoleshenten

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

policKjo video e publikuar nga rrjeti amerikan ABC ka tronditur mbarë vendin.

Oficeri i policisë Ruben De Los Santos u thirr në një shkollë në Karolinën e Veriut pasi dy vajza ishin përfshirë në një zënkë.

Ai shihet teksa ngre në ajër dhe më pas përplas një prej adoleshenteve.

Oficeri është pezulluar deri në fund të hetimit.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO që trondit Amerikën: Polici përplas për tokë adoleshenten”

  1. Edkari says:

    kafshe qe meriton plumin ballit
    shume mire beri ai qe par disa muajsh vrau 5 oficer policie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *