VIDEO/ Akt barbar në Sauk në Tiranë, të rinjtë lidhin të vobektin pas shtyllës. Tallen dhe ja çfarë i bëjnë

skandal-620x339Një ngjarje e rëndë e cila mendohet se është filmuar ditën e djeshme në Sauk na njeh me një anë të tmerrshme të disa njerëzve që nuk mund të quhen shqiptarë.

Një djalë i vobektë është marrë nga disa të rinj dhe është lidhur pas shtyllës. Në fillim ai duket sikur po qesh dhe po argëtohet me to, por pas pak momentesh skena të bën të mos i përmbash lotët.

Të ngjethet mishi kur sheh se persona të rinj të cilët duhet ti shërbejnë këtij vendi për një të ardhme më të mirë, bëjnë veprime të tilla kaq të ulëta. Ata fillojnë ta godasin me shpulla në kokë dhe kërcitja e shuplakave të tyre në kokën e tij të sëmbon në zemër.

Në një moment ata e lirojnë por pas kësaj e lëndojnë akoma më keq duke i përplasur në ballë disa kartmonedha. Urojmë që personat përgjegjës të vihen përpara drejtësisë dhe strukturat sociale të këtij shteti të bëjnë diçka për të në mënyrë që të mos shohë më të tilla poshtërime prej varfërisë./JOQ/

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “VIDEO/ Akt barbar në Sauk në Tiranë, të rinjtë lidhin të vobektin pas shtyllës. Tallen dhe ja çfarë i bëjnë”

 1. ti je muslimon,mos luaj ''evropianin'',vendi yt eshte ne keli..........allah uakbar! says:

  rrace e peshtire turqish…………koloalvanoi!

  1. Hyller says:

   Po ti ore turko-pakistanez ca leshin llomotit ne c’do artikull ketu? E dijme se jeton nga pensioni i Gayreqise qe krijuam ne shqiptaret, por vazhdo tahash m** se ju afrohet fundi ….. di te besh dallimin mes rraces e fese o jevgu mavrosi? Une jam shqiptar musliman, evrooian i bardhe si bora. Ti nje jevg fytyre zi si qymiri, dhe fakti se i perkulesh kryqit nuk te ben ty te bardhe e as evropjan o aziat iflliqurz

   1. albanistan hey hey hey says:

    undefined suni, eshte ne gen trasheguar 500 vjet me pare nga te paret….
    kot e keni qe I gjykoni…
    jo sjam grek a turk, serb, a coban cam apo goro
    shqiptar qe ka fatin te ndaje shoqerine shtetin me sunite te anadollit…

 2. Korcari says:

  Motrat ku ti kene barbaret.

 3. lacjani says:

  hahahaaa sa e forte

 4. romi says:

  Duket se sjane shqiptare thote tema. jo mo tema jo, pikerisht se jane shqiptare i bejne ato gjera. race e nemur.

 5. fieraku NGA ferrasi says:

  Po ai qenka goxha trup
  Si paska kap tua leroje nenat
  Shpresojme qe MOS tjua harroje fytyre.

 6. TRAPI says:

  TE GJINDEN DHE TE LIDHEN NE SHTYLLE PEPARA POPULLIT DHE POPULLI TE VEPROJE,,,,

 7. xhemi says:

  Eshte arritur ne ekstrem dhe pastaj bejme pergjegjese policine. I bie qe pilicia te merret me antikapate, qe bejne veprime te tilla.
  Joooo, kjo vjen si rrjedhoje e edukimit te brezave. Per ato cka marrin nga edukata familjare, shkolla e shoqeria, nuk eshte pergjegjese policia.
  Ne kohen e te Lavdishmit, kishim lende “edukaten shoqerore”, funksiononin strukturat e lagjeve per te identifikuar me kohe individet problematik, media TVSH ishte edukative. Fatkeqesisht, tani programet televizive shqiptare jane shume shkalle poshte nen nivelit zero, nuk transmetojne asnje pozitive!!!!!! Situata eshte problematike e emergjente, pasi po demtohet rende shoqeria.

 8. RAJAN says:

  NJE DUARTE I RREGULLON PUNET.

 9. Qytetar says:

  E ka fain rracaaaaaaaaaaaaa
  Jemi rrac mutiiiiiii të tërë jua kam thënë.

 10. hakmarrje says:

  te krijohet nje skuader per ti gjjetur dhe oer ti torturuar ne te njejten menyre,nese policia nuk vepron.

 11. Lpl. says:

  Akoma egziston ai mentaliteti i imponuar i diktatures , se gjoja Shqiptaret jane popull unik ne bote , krenare qe jane Shqiptare te zgjuar human mikprites te shejnte.Vete llogjika te thote qe nje popull ateist qe jeton me instikte nuk mund te kete asnje vlere te mire , perveç makabriteteve dhe gjerave te tmerrshme dhe qesharake qe mund te bejne .Nuk duhet te habitemi nga keti veprime si keto dhe te tjera qe do ndodhin me kete popull Zot e pa kulture , ku mbizoteron injoranca kolektive e krenarise te imponuar si vlere .Ne qyterimin e sotem krenaria eshte injoranca me e madhe , te cilet Shqiptaret nuk po e kuptojne se ku i shpie kjo krenari e imponuar ne diktature .

 12. Bora says:

  Nuk mund të quhen njerëz, jo nuk mund të quhen shqiptarë. Pse ç’janë shqiptarët? Etalon i virtutit?! Nuk e shihni, që akte rrugaçërie, arrogance e dhune janë pothuaj, të përditëshme në shoqërinë tonë? Pse bëni të befasuarin e të indinjuarin? Cilat janë vlerat morale të shoqërisë sonë?!…

 13. Si ne mesjet….akoma barbar kan ngel…kujtojn se po bejne trimeri …ptu rrace e keqe brez shkerdhat

 14. true says:

  Mund te jete dhe shaka por si do qofte shume e renduar dhe banale. Te rinjte kokmisha , ne nivelin zero me edukate, patjeter me tetvjecare duhet te marrin denimin dhe te publikohet arrestimi i tyre.

Lini një Përgjigje te lacjani Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *