FOTOT/ LG sjell televizorin mahnitës: Vetëm 2,6 mm i gjerë

Televizori OLED është aq i lehtë sa mund të mbahet me magnet në mur.

Ai ka një trashësi 2,57 mm, thuajse sa një fetë buke.

Televizori 65 polësh pritet të hidhet në treg në javët në vijim.

Ai është quajtur thjesht “W”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-61.jpg","attachment_id":"609150"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-56-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-56.jpg","attachment_id":"609151"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-54.jpg","attachment_id":"609152"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-52.jpg","attachment_id":"609153"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-50-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-50.jpg","attachment_id":"609154"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-44.jpg","attachment_id":"609155"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-38-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-38.jpg","attachment_id":"609156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-29.jpg","attachment_id":"609157"}]

7 komente në “FOTOT/ LG sjell televizorin mahnitës: Vetëm 2,6 mm i gjerë”

 1. Arian says:

  Shpesh me lini pa fjale ju te “Temes”. E filloni njoftimin me 2.6mm i GJERE!!!, vazhdoni shpjegimin me 2.57mm TRASHESI dhe e mbyllni me gafen tjeter “SA NJE FETE BUKE”. Une kam jetuar shume vite jashte Shqiperise por kurre nuk kam pare fete buke kaq te holle/trashe. Si perfundim do ju keshilloja qe dikush t’i kontrolloje artikujt/njoftimet para se t’i publikoni.

  1. loli says:

   epo sta ka fajin njeri ty qe ske pare buken e kohes se rilindjes hahahahah. sic thote KryM sot te gjitha kane buke se nje vete mund ta ndajme ne 5 dhe hajne 5 veta hahahahaha

 2. qiri says:

  Debile! Trashesise i thoni gjeresi. Dhe 2.6 mm i gjere!! A e kini idene e mm? Thoni 2.6 cm i gjere.

 3. Truthari says:

  Po sa i vini re nje gabim te vockel beri.Pastaj keta gazetare vine nga fushat e kanabisit dhe universiteti kristal.Mblidhnin ashash dhe paguanin per te marre universitetin.

 4. Çimi says:

  KERKESE

  Me ane te ketij komenti bej kerkese per vend pune prane gazetes tema online pasi jam i “kualifikuar profesionalisht” te shkruaj edhe une BUDALLIQET qe lexohen ketu!
  Televisori eshte me te vertete 2.6 mm i trashe, por nuk ka fete buke me kete spesor…..ndoshta feta e sallamit qe i ka zene syte gazetarit, po!

  1. A.R says:

   Nuk eshte gazetar por nje “hallexhi” me Google Translator. 😀

 5. Muço says:

  E gjerë , e gjatë dhe e lartë .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *