FOTOT/ Modelja kërkon ndihmë për të rregulluar gjoksin, por merr propozime të ndyra

Një bjonde bukuroshe doli në rrugë për të kërkuar ndihmë për të rregulluar gjoksin.

Ajo kishte një tabelë në dorë ku kërkonte para për të realizuar endrrën e saj për të qenë modele.

Shumë njerëz dhuruan diçka, por nuk munguan propozimet e ndyra.

“Një mijë dollarë po ma le njëherë”, i propozi një kalimtar dhe propozime të tilla u përsëritën edhe në vazhdim nga të tjerë djem të rinj.

Por në fakt ky ishte një eksperiment social i kryer nga vloggeri Dengis V, i cili donte të shihte reagimet e njerëzve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-59-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-59.jpg","attachment_id":"609122"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-54.jpg","attachment_id":"609123"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-1.png","attachment_id":"609124"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-2.png","attachment_id":"609125"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *