FOTOT/ Veshja e Melania Trump bëhet çështje në SHBA

Melania Trump do të jetë Zonja e Parë që prej 20 janarit.

Por në SHBA ka shpërthyer një çështje rreth veshjes së saj.

Asnjë stilist nuk pranon të veshë zonjën Trump.

Javë më parë disa stilistë me emër kishin bërë thirrje për bojkotimin e Melanias.

Dy ditë më parë edhe stilistja franceze Sophie Theallet bëri thirrje të bojkotohej Melania Trump.

Por një tjetër debat ka shpërthyer në rrjet pas një komenti të stilistit të Dolce&Gabbana, Stefano Gabbana.

Ai postoi një foto ku Melania shihej të vishte një fustan të zi nga firma e tij.

“Falemnderit zonja Trump”, shkruante stilisti i njohur.

Por të gjithë në rrjet e kanë sulmuar duke e quajtur injorant.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-49.jpg","attachment_id":"608879"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-46-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-46.jpg","attachment_id":"608880"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-45-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-45.jpg","attachment_id":"608881"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-45-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-45.jpg","attachment_id":"608883"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-42.jpg","attachment_id":"608884"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-36.jpg","attachment_id":"608885"}]

1 komente në “FOTOT/ Veshja e Melania Trump bëhet çështje në SHBA”

  1. vari caret says:

    Stiliste prostituta dhe gay, perzihen me politiken, le te bojkotojne qytetaret amerikane qe votuan dhe zgjodhen per President te tyre Z. Trump.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *