FOTOT/ Me verë dhe sallam në dorë: “Kim Kardashiani britanik” e nxjerr ‘në shesh’

Lisa Appleton është një personazh mjaft i njohur në Britaninë e Madhe

Më shumë se për shfaqjet e saj televizive, ajo njihet për skandalet në publik.

Më i fundit ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Ajo është fotografuar me një copë të madhe sallami në dorë dhe një shishe verë.

Kjo e fundit ka bërë efekt me sa duket pasi ajo ka rënë përdhe duke zbuluar “zogun”.

Por për të sigurisht nuk është hera e parë.

“Amerika ka Kim Kardashian, Britania e Madhe më ka mua”, tha 48-vjeçarja që është bërë e njohur nga reality show-t ku ka marrë pjesë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-72.jpg","attachment_id":"609617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-67.jpg","attachment_id":"609618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-65-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-65.jpg","attachment_id":"609619"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-62.jpg","attachment_id":"609620"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-58.jpg","attachment_id":"609621"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-52.jpg","attachment_id":"609622"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-45-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-45.jpg","attachment_id":"609623"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-36.jpg","attachment_id":"609624"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-31.jpg","attachment_id":"609625"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-28.jpg","attachment_id":"609626"}]

5 komente në “FOTOT/ Me verë dhe sallam në dorë: “Kim Kardashiani britanik” e nxjerr ‘në shesh’”

 1. Fredi says:

  Na kurseni me fotot e ketyre lloj kurvave. Vulgare, te peshtira dhe asgje me teper. Low Life!

 2. Dibrani-UK says:

  Monika Kryemadhi paska ardhur ne Angli dhe po tallet me leket e taksa paguseve shqiptare dhe floririn e vjedhur nga Ilir Karaxhic

 3. PidhiISateme says:

  Mir mer vlla, nji gjo nuk e mor vesh una, kjo e zbulo zogun, ju ia muloni. Pse?

 4. katoliku says:

  Ne Angli Femra nderohet Respektohet po a nuk eshte Turp qe nje femer nje Krijese e bukur te bie kaq poshte?

 5. italiano vero says:

  Ah Moj Europe i bere femra vetem objekt Seksi dhe Pijanece.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *