FOTOT/ Modelja seksi akuzon yllin e Juventusit: Më kërkoi foto të turpshme!

Vajza në foto quhet Antonella Fiordelisi dhe është një modele italiane që njëkohësisht merret me sportin e skermës.

Por ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas një akuze që i ka bërë publikisht sulmuesti argjentinas të Juventusit, Gonzalo Higuain.

Ajo thotë se ka bërë një bisedë privatë me të në Instagram dhe ai i ka kërkuar foto nudo.

Shpresojmë që e dashura e Higuain ta marrë lehtë…

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-77-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-77.jpg","attachment_id":"609732"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-72.jpg","attachment_id":"609733"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-70.jpg","attachment_id":"609734"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-67.jpg","attachment_id":"609735"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-63-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-63.jpg","attachment_id":"609736"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-57-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-57.jpg","attachment_id":"609739"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-49.jpg","attachment_id":"609740"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-41-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-41.jpg","attachment_id":"609741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-36.jpg","attachment_id":"609742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-33.jpg","attachment_id":"609743"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja seksi akuzon yllin e Juventusit: Më kërkoi foto të turpshme!”

  1. Aureli says:

    edhe ti je shume turpshme hahahahahhahahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *