“Jam një djalë normal. Unë thjesht pëlqej 6- vjeçaret”. Rrëfimi i pedofilit “të moralshëm” që pëlqen vajzat nën 13 vjeçe

I vetëpërshkruar si ‘pedofil i moralshëm’ që pranon pëlqimin e tij ndaj vajzave më të vogla se 13 vjeçe , Gary Gibson, 65 vjeç, është një rast i çuditshëm.

Ish-mësuesi kristian tregon me detaje disa histori nga familja e tij ne videot e postuara online.

Ai rrëfen sesi gjyshi ka abuzuar seksualisht me nënën e tij dhe tregon dyshimet se një nga motrat e tij është po ashtu pedofile.

“Unë nuk e kam quajtur kurrë veten time një pedofil. Pavarësisht pëlqimeve që kam , nuk kam kryer kurrë marrëdhënie seksuale me një të mitur, veç kam fantazuar për to”, thotë ai.

Ai pati vështirësi gjatë martesës së parë dhe pas ca vitesh beqar u martua sërish ne vitin 2005, me gruan e cila vazhdon të qëndrojë pranë tij.

Ai madje ka krijuar edhe një shoqatë që ndihmon njerëzit si ai, dhe po ashtu është aktiv në rrjetet sociale ku është pjesë e grupeve me pedofilë dhe këshillon të tjerët të vazhdojnë fantazinë, por  jo të kalojnë në akte seksuale.

Pasi kaloi dhe disa probleme me ligjin, 65- vjeçari tani thotë se ai nuk ndihet keq për veten e tij , sepse ai mund ta dallojë fantazinë me realitetin.

Gary duket se e ka pranuar veten si pedofil dhe po e jeton jetën e tij, pavarësisht paragjykimeve nga njerëzit e tjerë.

“Përgjithësisht jeta ime po shkon shumë mire” – e mbyll ai historinë e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili.jpg","attachment_id":610049},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-1.jpg","attachment_id":610050},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-2.jpg","attachment_id":610051},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/pedofili-3.jpg","attachment_id":610052}]

4 komente në ““Jam një djalë normal. Unë thjesht pëlqej 6- vjeçaret”. Rrëfimi i pedofilit “të moralshëm” që pëlqen vajzat nën 13 vjeçe”

 1. Qytetari says:

  E ky eshte lajmi? Po pse mo i nderuar z. Mero,per keto lajme jemi keq ne mo?

 2. Qifi says:

  Edhe P Seferi ose pederi te njejtin fiksim ka. I do te vogla drejtuesi. Me e bukra eshte se ka vete femije cope✌?

 3. Albani says:

  Jam nje njeri normal,qe me pelqen tua pres koken njerezve si ty.

 4. Arturi says:

  Sa qenka plakur TFGS! 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *