VIDEO/ Qëlloi me shotgun, policia shpall në kërkim Stresin

stresiKëngëtari Arkimed Lusha, i njohur ndryshe me emrin e artit “Stresi”, shpallet në kërkim pas publikimit të një video në rrjetet sociale ku paraqitet duke qëlluar me një armë zjarri të tipit  “shotgun”.

29 vjeçari shfaqet në pamje bashkë me një 21 vjeçar të identifikuar me inicialet E.L, brenda perimetrit të një ambienti publik duke kryer gjuajtie në ajër.

Policia bën me dije se janë angazhuar specialistët e Komisariatit Nr. 4 dhe po punojnë intensivisht për të rënë në gjurmët e autorëve.

Në cilësinë e provës materiale, blutë e kryeqytetit kanë sekuestruar  armën e zjarrit.

Reperi Arkimed Lusha, ka qënë problematik për policinë edhe herë të tjera, ku një vit më parë është arratisur nga ambientet e komisariatit Nr. 3 në Tiranë, pasi ishte ndaluar për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Qëlloi me shotgun, policia shpall në kërkim Stresin”

 1. Eva says:

  Capken qysh femije nuk ndryshoi dot.Gjithsesi une kam simpati per te ☺

  1. Mjafton foto e mesiperme per te kuptuar gjithecka…
   talebani po taleban mbetet…

 2. Emigranti says:

  Ligji te veproje me force mbi njerez si ky fodull per tu kthyer ne shembull per te tjeret, sidomos per te tille elemente prinderit e te cileve ne menyre te padrejte u kthyen brenda dite nga sankylote ne milionere.
  Po u lane me me shume te drejta se te tjeret keta tipa te shtypin me kembe.

 3. Salberishmonstra says:

  Kafsheria e suniteve brekedhier. Edhe Arkimed edhe Sunit!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *