Qeveria u ndan 3 miliardë lekë bashkive

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Qeveria ka shpërndarë në fund të vitit rreth 3 miliardë lekë në drejtim të bashkive që do të përdoren për rikonstruksion të rrugëve rurale. Sipas listës zyrtare, më shumë përfitojnë Gjirokastra dhe Vlora me nga 5 bashki, më pak përfiton qarku i Fierit me vetëm një projekt.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *