Edhe Flamurtari me Tiranën udhëtojnë me të njëjtin avion drejt Turqisë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ashtu si Skëndërbeu dhe Partizani që udhëtuan me të njëjtin avion drejt Turqise, e njëta gjë ka ndodhur dhe me dy klubet e tjera të Kategorisë Superiore.

Flamurtari dhe Tirana kanë qenë në një avion në udhëtimin drejt Turqise, ku do të përgatiten për minifazën përgatitore.

Fotot janë publikuar nga vetë lojtarët e klubit vlonjat, ku dallohet trajneri i Tiranës, Mirel Josa.

Fotot janë bërë gjatë mbërritjes në aeroportin e Stambollit, i cili ka qenë i mbuluar nga bora.

Fotografia e Flamurtari F.C

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *