FOTOT/ Aktorin e njohur e rruajnë në studion e emisionit

Mel Gibson, pavarësisht moshës së tij 61 vjeçare, ka ndjekur trendin e fundit duke mbajtur mjekër.

I ftuar në emisionin e Jimmy Kimmel, ylli hollivudian ka surprizuar publikun kur ka lejuar një fans që t’i rruajë mjekren në transmetim live.

Aktori amerikan, i njohur për rolin në filmin “Braveheart”, brohoritej nga publiku gjatë kohës që fansi po i hiqte mjekrën e tij.

Ai madje shkëmbeu dhe disa fjalë me fansin e tij, të cilit i kishte rruajtur kokën disa minuta më parë në emision dhe më pas iu kthye intervistës për promovimin e filmit të tij të ri, tanimë pa mjekër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-94.jpg","attachment_id":"610311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-88.jpg","attachment_id":"610312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-86.jpg","attachment_id":"610313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-80.jpg","attachment_id":"610314"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-75-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-75.jpg","attachment_id":"610316"}]

2 komente në “FOTOT/ Aktorin e njohur e rruajnë në studion e emisionit”

  1. drejtori says:

    ksaj I thojn shqip “me ta rrujt…”!

  2. xhozefina calamani says:

    A ja rrujten a …?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *