FOTOT/ Kristiano Ronaldo prezanton “Topin e Artë” përpara tifozave

Përpara sfidës së Real Madrid-Granada, është zhvilluar një ceremoni për prezantimin e trofeut të “Topit të Artë” që u fituar nga lojtari i madrilenëve, Krisiano Ronaldo.

Sulmuesi portugez ka prezantuar trofeun e “Topit të Artë” që e fitoi para pak muajsh i cili është i katërti për të në karrierën e tij.

Trofeu iu dorëzua Francisco Gento i cili është një prej legjendave të skuadrës së Realit.

Gjitashtu të pranishëm gjatë ceremonisë ishin dhe Oëen, Figo, Ronaldo dhe Zidane.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-1.jpg","attachment_id":"610327"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-2.jpg","attachment_id":"610328"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-3.jpg","attachment_id":"610331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Ronaldo-4.jpg","attachment_id":"610333"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *