FOTOT/ Bjondja që s’ngopet me seks: Nuk e di me sa meshkuj kam shkuar…

Ata duken si një çift normal në pamje të parë, por kanë një problem.

Sami Walton, 29-vjeçarja britanike nuk ngopet kurrë me seks dhe partneri i saj, 38-vjeçari James Keates, duhet t’i plotësojë dëshirat sa herë ajo ka nevojë.

Mediat britanike shkruajnë se 29-vjeçarja ka një koleksion lodrash seksi kur i dashuri i saj është shumë i lodhur për të bërë seks.

“Shumë meshkuj mendojnë se do i pëlqente një vajzë që ka shumë dëshirë për seks, por asnjë nga të dashurit e mi nuk më ka përballuar. Jam me fat që kam gjetur James”, thotë ajo.

Ajo i është nënshtruar disa seancave për të kuruar dëshirat e saj, por pa rezultat.

“Ai ka qëndrueshmëri për të më mbajtur ritmin, më mbështet shumë dhe nuk më gjykon kur jam në humor të keq. Nuk e di me sa meshkuj kam shkuar. Jam me fat që nuk më ka ndodhur asgjë e keqe, pasi fusja në shtëpi edhe njerëz që nuk i njihja aspak”, është shprehur Sami.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-97-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-97.jpg","attachment_id":610577},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-91-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-91.jpg","attachment_id":610578},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-89-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-89.jpg","attachment_id":610579},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-83.jpg","attachment_id":610580},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-78.jpg","attachment_id":610581},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-69.jpg","attachment_id":610582},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-60-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-60.jpg","attachment_id":610583},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-52.jpg","attachment_id":610584}]

3 komente në “FOTOT/ Bjondja që s’ngopet me seks: Nuk e di me sa meshkuj kam shkuar…”

 1. deda nga lana says:

  kjo qenka tamom per me I dhon passporten shwqiptare…
  dhe ta shpallim pasandaj “krenarija e kombit”,

 2. harillaqi says:

  Ajo lloje femre,eshte me mire t’a çojne ne nje ferme gomaresh,ku do te gjente plotesisht kenaqesin seksuale.

 3. wow says:

  provoje nje here me xenin tone dhe pastaj do te thuash qe jam e ngopur deri ne fyt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *