Skëndërbeu barazon në testin e parë miqësor kundër Bursasporit

skenderbeu-bursasporSkëndërbeu ka barazuar në testin e parë miqësore që zhvilluan në Antalya ku po kryejnë minifazën përgatitore të dimrit.

Kampionët e shqipërisë barazuan me rezultatin e bardhë 0-0 kundër skuadrës turke Bursaspor.

Ekipi i drejtuar nga Ilir Daja mori një rezultat pozitiv në testin e parë miqësore, duke arritur që të bëjnë një paraqitje mjaft të mirë.

Testi i rradhës për korcarët do të jetë më datë 13-janar kundër Sumqayit.

Ndersa miqesorja e fundit eshte ndaj Qarabag me 15-janar, skuader me te cilen luan dhe mbrojtesi i kombetares shqiptare Ansi Agolli.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *