VIDEO/ Emigrantët në kushte tmerri në Lesbos, por injorohen nga grekët

migKëto pamje vijnë nga ishulli i Lesbos.

Dhjetra emigrantë janë thuajse në natyrë të hapur duke vuajtur të ftohtin.

Por autoritetet greke i kanë injoruar.

“Nuk ka asnjë emigrant jashtë në të ftohtë”, tha Ministria greke e Emigracionit.

Por pamjet flasin ndryshe.

Pas videos shumë njerëz në rrjet kanë ëbrë apel për ndihmë ndaj tyre.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO/ Emigrantët në kushte tmerri në Lesbos, por injorohen nga grekët”

 1. Pse si merr ti po te vjen keq o shqipo…..vellezer i ke.

  1. I paemërt says:

   Velleter jane me grekerit si nga pamja jashtme ashtu dhe nga gjaku e ADN hahahahaha jevgjite si greket

  2. qipro says:

   vllezer i ke ti o plere..pa.prape sic kom shkrujte perhere kur te msoni si siriont dhe ju..keni fat se keni shqiptaret fqinj..se kur te vi koha do jua hapim deren prape se kemi zemren e modhe.jo si ju qafirat e janulles qe e keni menjen vetem me i vjedh historine dhe traditat tjereve sepse ju sjeni njerez jeni GOGOLA..RRACE ME BISHT

 2. hajriu says:

  me vjen keq edhe mua se i kam vllezer te nje gjaku keta turkoarabe.

 3. Po ku ti shpiem ne jemi per vete me breke ne duar nje pjese kerkon kazaneve te plerave te tjeret hidhen nga ballkoni nga mizerja qe na ka pllakosur ne ‘pasardhesve te heleneve’

 4. Tan says:

  Merrini ju neqoftese ju vjen kaq keq qe kritikoni dhe mos te mbylli qeveria kufijte…

 5. janulla says:

  O tanis ne ata qe na takonin i morrem ( 3000) dhe nuk i leme ne rrugeve kemi edhe ca murgesha te janulles , dhe nuk i kritikijm ne po jane lajmet e grekut

 6. tfgs bithekiri says:

  Jegjitet lekuremurrme vjedhin fondet nga BE dhe nuk ndihmojne vellezerit e tyre fenikas….

 7. ... says:

  keta ne lezbos jane me mire se 87 % e shqiptareve

 8. Fidai says:

  Me kane vjedhur makinen tip mercedez benz me targa KO6270b para ish marmates se vjeter me date 20 dhjetor 2016 rreth ores 20:00

  1. Fidai says:

   Makina eshte ngjyre gri e hapur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *