“Dridhuni” të gjithë: Dragoi me shtatë koka po vjen, do të na gllabërojë të gjithëve!

kotNë hapësirë mediatike online shqiptare mund të gjesh pafund lajme qesharake dhe që të shkrijnë gazit.

Por ky mund të konsiderohet si më epiku.

Sipas këtij lajmi, që i referohet një astronomi, duhet të dridhemi nga frika, sepse po vjen një dragua me shtatë kokë, që do të na gllabërojë të gjithëve…

Bëhuni gati, dragoi shfaqet në shtator 🙂

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në ““Dridhuni” të gjithë: Dragoi me shtatë koka po vjen, do të na gllabërojë të gjithëve!”

  1. shvejk says:

    Gazetar me fjalor te varfer, qe perdor me vend e pa vend, deri ne bezdi fjalen :epik.

  2. ..... says:

    çoeni mer ne spital kte njeri qe tregon kto gjera se esht i rrezikshem per komunitetin , a ka ministri shendetsie ne kte vend ti mbledhi kta jerez dhe ti trajtoj me ilaçe apo nuk ka , o ED RAMA zgjoe mer nga gjumi ministrin e shendetsis se po na mysin te semuret mendor ne kte vnd.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *