FOTO LAJM/ Enkelejd Alibeaj pozon në krah të Mehmet Shehut

Edhe pse PD është shumë  ndjeshme sa herë veteranët shfaqen me portrete të Enver Hoxhës apo Mehmet Shehut, Enkelejd Alibeaj nuk është shqetësuar fare, duke pasur në krah të tij një nostalgjik të Mehmet Shehut.

Në një aktivitet në Mallakastër të pak muajve më parë, ku ka qenë i ftuar, ai shihet i qetë në krah të Mehmet Shehut dhe nostalgjikëve komunistë.

Dhe nuk mbajmë mend të ketë protestuar për këtë.

alibej mehmeti

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “FOTO LAJM/ Enkelejd Alibeaj pozon në krah të Mehmet Shehut”

 1. xheJ eN Bi says:

  E.Alibeaj Nuk ka shkuar si deputet, ai eshte ne kete aktivitet si perfaqesues i babait.

  .

 2. media Shqiptare says:

  KY alibeaj kush eshte se e dhjete farre ju media e pavarur.

 3. Che Guevara says:

  A nuk e kuptoni se shkrimet pa fund te DITA-s per M.Shehun vertetojne ate se keto kryyhen me porosi nga padronbi i tioj i dikurshem agjenturor?
  Dhe akoma me hapur duket kjo se askush nuk shqetesphet kunder kesaj dukurije,ndryshe kur del fotografia e Enver Hoxhes qe tundet dheu aq sa edhe ndonje ambasadori nuk i rrihet pa thene nje fjale te rende!
  Cfare doni me per te vertetuar faktin se M.Shehu ka qene poliagjent dhe se e vrau vetren se kujtoi se e zbuluan?
  Sic heshtin per shtatoren e tradhetarit A.Zogolli ashtu po heshtin edhe per agjentin e tryre M.Shehu!
  Mund edhe t’i ngrihet nje shtatore fillimisht ne Mallakaster pastaj edhe ne mes te Tiranes!
  Dhe ulurijne korbat se Enver Hoxha vrau shoket e tij!
  Haaaaaaaaa,shoke,por qe donin t’i hanin koken!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *