FOTOT/ Aktori i njohur tërbon rrjetin, publikon foto nudo të gruas teksa fle gjumë

Channing Tatum  ka tërbuar rrjetin me një foto të publikuar në Instagram.

Ai ka publikuar foton ku shihet gruaja e tij Jenna teksa fle gjumë dhe është totalisht e zhveshur.

“Koha e gjumit, koha e preferuar”, shkruan aktori krah fotos.

Por fansat e kanë kritikuar dhe fyer duke thënë se artistët po banalizojnë jetën private dhe ajo duhet të mbetet e tillë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-110.jpg","attachment_id":"611197"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-4.png","attachment_id":"611198"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-101-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-101.jpg","attachment_id":"611199"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-95.jpg","attachment_id":"611200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-86.jpg","attachment_id":"611201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-76-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-76.jpg","attachment_id":"611202"}]

1 komente në “FOTOT/ Aktori i njohur tërbon rrjetin, publikon foto nudo të gruas teksa fle gjumë”

  1. a says:

    Jenna Dewan eshte nje femer hiperseksuale, nuk e ngop dot i shoqi dhe e ka nxjerre ne ankand!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *