FOTOT/ Grabitja e Kim Kardashian në Paris: Arrestohen 16 “veteranë të krimit”, i tradhtoi një detaj

Policia franceze ka arrestuar sot  një grup grabitësish veteranë te dyshuar për vjedhjen e bizhuterive me vlerë miliona paund të Kim Kardashian në Paris.

16 të dyshuarit janë më së shumti të moshës 50-72 vjeç dhe shumica kanë rekorde të shumta kriminale.

Këto arrestime janë bërë falë gjurmëve të ADN-së të lëna në vendin e ngjarjes gjatë grabitjes së 3 tetorit në apartamentin e Kim në Paris.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-121-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-121.jpg","attachment_id":"611476"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-114.jpg","attachment_id":"611477"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-110.jpg","attachment_id":"611478"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-104-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-104.jpg","attachment_id":"611479"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-94-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-94.jpg","attachment_id":"611480"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-83.jpg","attachment_id":"611481"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *