FOTOT/ Maradona dhuron spektakël gjatë mbërritjes në ceremoninë e FIFA-s

Diego Armando Maradona ka dhuruar spektakël gjatë mbërritjes së tij në ceremoninë gala të FIFA-s për lojtarin më të mirë të vitit 2016-të.

I veshur me kostum serioz, legjenda e fubtollit argjentinas ka mbajtur me xhonglime topin përdisa minuta, duke marrë duartrokitjet e të pranishmëve.

Më pas iu drejtua të pranishmëve duke iu dhënë autografe dhe pozuar me ta.

 

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-1.jpg","attachment_id":"611470"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-2.png","attachment_id":"611471"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-3.jpg","attachment_id":"611472"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Maradona-4.jpg","attachment_id":"611473"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *