FOTOT/ Para, femra dhe luks: Jeta e pilotëve të F1

Është një ndër sportet më të vështirë dhe padyshim nga ata që paguan më shumë.

Pilotët e Formula 1 kanë paga që shkojnë nga qindra mijëra dollarë, deri në dhjetra milionë dollarë në vit.

Dhe sigurisht që me këto para nuk mund të mungonte luksi.

“The Sun”” ka publikuar disa foto nga jeta e pilotëve të F1 që tani po shijojnë pushimet, deri muajin tjetër kur nisin provat për sezonin e ardhshëm.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-122.jpg","attachment_id":611491},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-115-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-115.jpg","attachment_id":611492},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-105-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-105.jpg","attachment_id":611495},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-95.jpg","attachment_id":611497},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-84-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-84.jpg","attachment_id":611498},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-71-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-71.jpg","attachment_id":611499},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-62.jpg","attachment_id":611500},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a9-52.jpg","attachment_id":611501},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-45-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-45.jpg","attachment_id":611502},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-37-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a11-37.jpg","attachment_id":611503},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a12-32.jpg","attachment_id":611504},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a13-26.jpg","attachment_id":611505}]

1 komente në “FOTOT/ Para, femra dhe luks: Jeta e pilotëve të F1”

  1. Ehaaaaaaa says:

    Po pse mbani foto qe si nxirrni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *