FOTOT/ Tmerret e ISIS: I mituri vret pengun e lidhur

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ISIS ka publikuar një tjetër video horror.

Në të shihet një peng që është lidhur me pranga në një kënd lojërash për fëmijë.

Më pas një të mituri i jepet një pistoletë në dorë dhe i kërkohet të vrasë pengun.

Kjo është video e radhës propagandistike e ISIS ku përfshihen edhe fëmijët në vrasje.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-107.jpg","attachment_id":"611158"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-101-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-101.jpg","attachment_id":"611159"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-98.jpg","attachment_id":"611160"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *