FOTOT/ Tmerret e ISIS: I mituri vret pengun e lidhur

ISIS ka publikuar një tjetër video horror.

Në të shihet një peng që është lidhur me pranga në një kënd lojërash për fëmijë.

Më pas një të mituri i jepet një pistoletë në dorë dhe i kërkohet të vrasë pengun.

Kjo është video e radhës propagandistike e ISIS ku përfshihen edhe fëmijët në vrasje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-107.jpg","attachment_id":611158},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-101-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-101.jpg","attachment_id":611159},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-98-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-98.jpg","attachment_id":611160}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *