Partizani, FSHF-ja publikon statistikat teknike te 2 fazave te para

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Federata Shqiptare e Futbolli ka publikuar statistikat për dy fazat e para të skuadrës së Partizanit.

Postimi është bërë në faqen zyrtare të institucionit shqiptar, ku tregon rendimentin e çdo lojtari, minutat e luajtura etj.

Qëndërmrojtësi Sotiq Atanda është lojtari që ka luajtur më shumë minutat për skuadrën e drejtuar nga Sulejman Starova në këto dy faza me 1620 minuta në 18-ndeshje.

Pas tij vijnë mesfushori Lorenc Trashi me 1586-minuta dhe portieri, Alban Hoxha me 1530-minuta.

Lista vijon me të gjithë lojtarët e 15-herë kampionëve, ku mund ti shiheni të gjitha në foton e mëposhtme.

Fotografia e Federata Shqiptare E Futbollit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *