Trump grindet dhe me aktorët: Sulmon rëndë Meryl Streep

Trump reagon në Twitter pas sulmit ndaj tij të aktores Meryl Streep gjatë marrjes së çmimit në ‘Golden Globes’.

“Meryl Streep, një nga aktoret më te mbivlerësuara në Hollywood, nuk më njeh mua, por më sulmoi mbrëmë në ‘Golden Globes’.

Ajo është një shërbëtore e Hillaryt që humbi thellë”, tha Trump.

Nuk është hera e parë që Trump grindet me aktorë apo me femra dhe mesa duket nuk ka ndërmend të heqë dorë nga diçka e tillë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-116.jpg","attachment_id":611316},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-109.jpg","attachment_id":611317},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-107-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-107.jpg","attachment_id":611318},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-101-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-101.jpg","attachment_id":611321},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-91-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-91.jpg","attachment_id":611322},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-81-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-81.jpg","attachment_id":611323}]

10 komente në “Trump grindet dhe me aktorët: Sulmon rëndë Meryl Streep”

 1. LORA says:

  Kelyshi trump I putinit guxon te sulmoje nje Dive boterore si Meryl Streep.
  Bukur,shume bukur.

  1. T.T says:

   Go fuck your self you and this leftover,

   1. Greece is shit says:

    TT a pond scum along with trap.

 2. elona says:

  E ku eshte grindja ketu?Te verteten ka thene.Jo vetem ajo por te gjithe jane te mbivleresuar aty.
  Trump me pelqen per faktin se nuk eshte infektuar akoma nga political correctness i tepruar qe Killary me shok si te shtirur e ujq te vjeter qe jane e kane te perditshme.Atij thjeshte s’i ka plas dhe shpresoj te mos i plase ndonjehere / te mos infektohet nga keto marionetat.

  1. Me says:

   @elona me ne fund nje analfabet funksional foli. Ke te drejte atij nuk i pellcet fare se cfare thone te tjeret, nuk ri ai ne twitter te zihet me Meryl Streep, SNL etj.

  2. T.T says:

   Elona,po kjo Tema pse nuk diskuton per,Fiat dhe Chrysler qe firmosen kontrat 1.6 bilion dollar per te prodhuar makinat ne state of Michigan, po diskuton per ket plaken me cancer qe i ka ardh vdekja.

  3. usa says:

   Turp te kesh per kete lloj nderhyrje moj putane edemocracise ala Taliban te Berishest. Meryl Streep eshte nje kollos I artit kinematografuk amerikan. 19 here e cmuar per cmimin e madh te kinematografise amerikane” Oscar” dhe tre here fituese e ketij cmimi prestigjoz.Ka qene 29 here e caktuar per te fituar globen gold dhe ka fitur 9 here kete.Ajo vlersohet si artistja me e madhe amerikane e gjalle ne SHBA.

 3. ALBAN DEGA says:

  HUMBI THELLE MR MBI TRI MILION VOTA
  ME SHUMR!?

  Mjere Amerika Kush po i vjen President!
  Produkt i Putinizem- KGBIZMIT!
  E disa kryqezojne Edi Ramen pse kritikoi
  Trumpin !!!!
  A tha dicka me shume se gazetat ne te medha e me te lexuara te Amerikes nje dite pas zgjedhjeve!?
  ” KATASTROFE!”, ” APOKALIPS”, ” REZULTAT LEMERI”,
  ” HORROR “…. Jane vetem pak nga shume titujt e ngjashem te tyre!
  Nuk po flas oer gazetat Australiane, evropiane, aziatike
  Harrova se Edi Rama ka thene edhe dicka tjeter ….” Nuk keni pare gje akoma”…
  Zot ruaje Ameriken ! Amin !
  Ishalla Donald Trump e mbyll mandatin e tij si Presidenti me i mire i saj ! Amerika e meriton nje te tille ! Amin!

 4. ALBAN DEGA says:

  HUMBI THELLE ME MBI TRI MILION VOTA
  ME SHUME !?
  – Midis Edi Rames dhe medias amerikane….
  – Nje urim per Ameriken dhe Donald Trump !

  Mjere Amerika kush po i vjen President!
  Produkt i Putinizem- KGBIZMIT!
  E disa kryqezojne Edi Ramen pse kritikoi
  Trumpin !!!!
  A tha dicka me shume se gazetat ne te medha e me te lexuara te Amerikes nje dite pas zgjedhjeve!?
  ” KATASTROFE!”, ” APOKALIPS”, ” REZULTAT LEMERI”,
  ” HORROR “…. Jane vetem pak nga shume titujt e ngjashem te tyre!
  Nuk po flas oer gazetat Australiane, evropiane, aziatike
  Harrova se Edi Rama ka thene edhe dicka tjeter ….” Nuk keni pare gje akoma”…
  Zot ruaje Ameriken ! Amin !
  Ishalla Donald Trump e mbyll mandatin e tij si Presidenti me i mire i saj ! Amerika e meriton nje te tille ! Amin!

 5. ALBAN DEGA says:

  HUMBI THELLE ME MBI TRI MILION VOTA
  ME SHUME !?
  – Midis Edi Rames dhe medias amerikane….
  – Nje urim per Ameriken dhe Donald Trump !

  Mjere Amerika kush po i vjen President!
  Produkt i Putinizem- KGBIZMIT!
  E disa kryqezojne Edi Ramen pse kritikoi
  Trumpin !!!!
  A tha dicka me shume se gazetat ne te medha e me te lexuara te Amerikes nje dite pas zgjedhjeve!?
  ” KATASTROFE!”, ” APOKALIPS”, ” REZULTAT LEMERI”,
  ” HORROR “…. Jane vetem pak nga shume titujt e ngjashem te tyre!
  Nuk po flas per gazetat Australiane, Evropiane, Aziatike…
  Harrova se Edi Rama ka thene edhe dicka tjeter ….” Nuk keni pare gje akoma”…
  Zot ruaje Ameriken ! Amin !
  Ishalla Donald Trump e mbyll mandatin e tij si Presidenti me i mire i saj ! Amerika e meriton nje te tille ! Amin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *