FOTOT/ E pabesueshme: Në qytetin shqiptar zbret ujku!

Përveç të ftohtit ky dimër po sjell plotë të papritura.

Teksa në Shqipëri kanë ngrirë edhe lumenj, ngjarje më të çuditshme ndodhin në Kosovë.

Portali Malishevapress raporton se në qytetin e Malishevës kanë zbritur ujqër.

Madje një qytetar ka fotografuar një prej tyre.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-130-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-130.jpg","attachment_id":611918},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-121-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-121.jpg","attachment_id":611919}]

3 komente në “FOTOT/ E pabesueshme: Në qytetin shqiptar zbret ujku!”

  1. Edhe ti says:

    Gjynah qe nuk paskan zbritur ne presheve ,te hane preshevaliun meqe i paskan hapur rruget me plug

  2. L leshi says:

    O gazeta ne qytetin e Kosoves dhe jo Shqiperise ,me duket jemi dy shtete te ndryshme ne qeveri dhe flamur.

  3. ali vlora says:

    Eshte normale. Ujku nuk dshte cudi .Per ushqim ka dale dhe nuk eshte agresiv . Kur ijep ushqim sshfe i cuditshem dhe paqesor ss nuk rw besohet .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *