FOTOT/ Historia e pazakontë: Babai del në takim me…të bijën

Historia e këtij prindi ka prekur mbarë rrjetin.

Ai quhet Noah dhe është nga Kanadaja.

Historia është publikuar në FB nga gruaja e tij Caitlin Fladager.

Noah nxjerr në takime çdo fundjavë vajzën e tij të mitur Arianna.

Ai i blen fustane të shtrenjta, e çon në darka në restorante luksoze dhe i hap derën kudo që shkojnë.

“Dua që ajo të ndjehet si një princeshë dhe të mos lejojë njeri ta trajtojë ndryshe”, ka thënë i ati i vogëlushes.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-127-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-127.jpg","attachment_id":"611879"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-119-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-119.jpg","attachment_id":"611880"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-115-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-115.jpg","attachment_id":"611881"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-109.jpg","attachment_id":"611882"}]

2 komente në “FOTOT/ Historia e pazakontë: Babai del në takim me…të bijën”

  1. mirel says:

    Per debilat quhet date..dhe eshte nje shprehje idiotike.
    Ai nxjerr vajzen si cdo prind. Po te hash jashte me femijen e quajne takim, pavaresisht se banojne ne nje shtepi dhe ai e rrit vete femijen e tij

    1. Aksi says:

      Exactly! Se na hapen barkun. Clickbait Level 9000. Ne te tjeret qe kemi dale me mamane a babane tek per tek e qe na kane blere veshje e lodra apo na kane dhene nje cape buke ne restorant s’paskemi qene kaaaq te vecante sa ky baba shembullor. Idioteske e gjitha!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *