FOTOT/ Vdes i moshuari në Korçë, ja ku jetonte

I ftohti ka shkaktuar viktimën e katërt në Shqipëri. Një person rreth 60 vjec është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, në parkun e mallrave.

60 -vjeçari jetonte në një ndërtesë pa ngrohje të cilën e kishte përshtatur si shtëpi, sic mund ta shihni në fotot e siguruara nga Lapsi.al. Policia nuk e ka identifikuar ende.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-124-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-124.jpg","attachment_id":611937},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-118-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-118.jpg","attachment_id":611938},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-133.jpg","attachment_id":611936}]

2 komente në “FOTOT/ Vdes i moshuari në Korçë, ja ku jetonte”

  1. ariff says:

    Te na roje pazari iri dhe dritkat , pa njerzit vari kallashnikovin .

  2. metri says:

    Duhet te ringjallet >>>> Shenjtori ENVER <<<< Shenjtori i fukarenjve dhe i drejtesise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *