Laçi zyrtarizon marrveshjen me Ansi Nikën

Ansi-NikaPas afrimit të trajnerit të ri Bledar Sinella, Laci ka zyrtarizuar një tjetër marrveshje.

Ish mesfushori i Tiranës, Ansi Nika do të jetë lojtari i ri i bardhezinjve.

Shkodrani ka pranuar të nënshkruajë me Lacin, i cili do të jetë një forcë e madhe e kurbinasve për luftën e mbijetesës.

Nika është një goditje cilësore për Lacin pasi është një lojtarë që ka mjaft eksperiencë në Kategorinë Superire duke qenë se ka luajtur me skuadra të njohura si, Teuta, Kukësi dhe Tirana.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *