FOTOT/ Kjo është rusja më seksi në botë

Kjo është rusja më e bukur në botë.

Ky ka qenë verdikti i revisës ruse “Maxim”.

Ajo quhet Vera Brezhneva dhe është 34 vjeçe.

Këngëtarja ka lënë pas të famshmen Anastasia Kvitko.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-147-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-147.jpg","attachment_id":"612574"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-135-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-135.jpg","attachment_id":"612575"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-131-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-131.jpg","attachment_id":"612576"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-126-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-126.jpg","attachment_id":"612577"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a5-112.jpg","attachment_id":"612578"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a6-99.jpg","attachment_id":"612579"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a7-83.jpg","attachment_id":"612580"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-73-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a8-73.jpg","attachment_id":"612581"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a10-55.jpg","attachment_id":"612582"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/s9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/s9.jpg","attachment_id":"612583"}]

6 komente në “FOTOT/ Kjo është rusja më seksi në botë”

 1. nje lexues shqiptar says:

  Se mos vetem kjo , te gjitha me te bukurat ne bote , jane ruse . Eshte raca me e bukur e planetit , jane vajzat me te kerkuara per modele nga stilistet e famshem .

 2. bimbashi says:

  Ku e gjetet kete lajm aman 🙂 Vera ne rradhe te pare eshte ukrainase dhe ne rradhe te dyte nuk eshte shpallur ndonjehere femra me seksi ne bote.
  Nja dy kenge ka te bukura, me e mira ndoshta kenga qe ka me Dan Balan.

 3. ali vlora says:

  Aman o Mero na e hoqe te ftohtin me keto modelet qunesht delet .Nuk mbarojne kurbat ruse se ate pune e kane si buka me djath.

 4. ali vlora says:

  Aman o Mero na e hoqe te ftohtin me keto modelet qunesht delet .Nuk mbarojne kurbat ruse se ate pune e kane si buka me djath.

 5. ali vlora says:

  Aman o Mero na e hoqe te ftohtin me keto modelet qunesht delet .Nuk mbarojne kurbat ruse se ate pune e kane si buka me djath.

Lini një Përgjigje te nje lexues shqiptar Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *