Inaugurimi i Trump: Kush e përfaqëson Partinë Socialiste

trump

Është folur shumë këto ditë në media se politikanë të ndryshëm shqiptarë do jenë prezentë në ceremoninë e inagurimit te presidetit të ri të SHBA, Donald Trump, që do të mbahet në 20 janar.

Mediat shkruajnë se politikanë si kreu i PD, Lulzim Basha, kreu i Republikanëve, Fatmir Mediu e Princi Leka janë të ftuar në këtë ceremony, dhe pse akoma s’ka asgjë të konfirmuar.

Por nga ana tjetër, është konfirmuar Partia Socialiste do të përfaqësohet nga ministri i Blendi Klosi, njëherësh anëtar i Kryesisë së PS dhe deputeti socialist, Ervin Bushati.

Mësohet se përpos pjesëmarrjes në ceremoninë e inagurimit te Trump, Klosi e Bushati do jenë prezent edhe në eventet pasuese që do mbahen në ditën e marrjes së detyrës nga Trump.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Inaugurimi i Trump: Kush e përfaqëson Partinë Socialiste”

 1. Jugu says:

  Po Ramen nuk e ftuan? Pse?

  1. Palla says:

   Nuk ka mujt me e kuptue se si zoti e ka lejue qe nje vagabond si ky Trampi me u ba president i amerikes. Prajte zot rrezikun nga ky i paudhi. Ckafe eshte dashte me shkue kryeministri Rama te ky vagabond.

   1. T.T says:

    Ku e din ti o hajdar qe o vagabond,pse sthua bilioner o katunar po thua vagabond,ik re meso me shkrujt i her e ec fol per Mr Trump. O funderina e shoqeris,o colon cancer.

   2. joel shkodra says:

    Cudi si ia dhane votat ketij “vagabondi”?

 2. Niko says:

  Kjo do te thot qe me keqardhje mero edhe ti do te ikesh me sorosjanet, migjithse ti e ndryshon pllaken brenda nates je ba si nje ari cirku i bindesh qdo padroni

  1. Or taaajjjj says:

   Meso shqip para se te komentosh or taaajjjj. Shkruhet cdo dhe jo qdo.. cekani, qeni… e kupton ndryshimin o niko alpini

  2. Or taaajjjj says:

   Meso shqip para se te komentosh or taaajjjj. Shkruhet cdo dhe jo qdo.. cekani, qeni… e kupton ndryshimin o niko alpini

 3. Relax says:

  Kryesorja nuk ka femra shqiptare ne delegacion.

 4. sala says:

  dhe ti,,,T.T nuk thuhet..”O VAGABOND” por thuhet ”eshte vagabond”

 5. T.T says:

  Ik re legen po me korigjo ti,shko boj i duva doktorit qe ta ka rras ene m goj,debil,go fuck your self you faggot .

 6. Kallashi says:

  O sala, haha o pall,pse mer rryp, T.T, mos o tu bo provim bukurshkrimi? Po i jep pergjigje me shkrim, ashtu sic dhe ka qef ta flasi, as nje gje te keqe ska.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *